-

O NAS

Konsorcjum TST


Ideą Konsorcjum TST jest podejmowanie przedsięwzięć budowlanych, angażując potencjał, którym dysponują  podmioty wchodzące w skład: wytwórnia konstrukcji stalowych Trasko-Stal oraz firma budowlana Tulcon. Wieloletnie doświadczenie obu partnerów pozwala skutecznie i efektywnie zarządzać procesem organizacji w taki sposób, by w pełni zaspokoić oczekiwania i potrzeby każdego klienta.

W biurze projektowym pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów. Z wysoką precyzją realizaujemy kompletne projekty wykonawcze i warsztatowe konstrukcji oraz projekty obudów. Konstruktorzy korzystają wyłącznie z nowoczesnego oprogramowania, które pozwala podejmować tematy trudne i złożone technologicznie. Posiadanie własnego parku maszyn jest atutem, który bezpośrednio przekłada się na jakość i terminowość robót.

Wiemy, że wartością firmy są ludzie, ich wiedza, umiejętności i doświadczenia. Budowanie partnerskich relacji, wymiana myśli i sprawny przepływ informacji pozwala osiagnąć Konsorcjum TST każdy zamierzony cel.

 

 

 

 

 

-
Engine by Eclipse Design

WYTWÓRNIA KOSTRUKCJI STALOWYCH

Tel:
+48 62 737 97 00

Znajdziesz nas także tutaj:

tulcon