-

PRACA

Spawacz konstrukcji stalowych i operator wypalarki CNC


Spółka Trasko-Stal z siedzibą w Ostrowie Wlkp., specjalizująca się w produkcji oraz projektowaniu konstrukcji stalowych oraz obudów poszukuje pracownika na stanowisko
SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH I OPERATOR WYPALARKI CNC


Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

 

Trasko Stal Sp. z o.o. zatrudni spawaczy z uprawnieniami podstawowymi (mile widziane ponadpodstawowe) w pełnym wymiarze godzin w trzy zmianowym systemie pracy – również do przyuczenia.

Firma gotowa jest także do zatrudnienia osób chcących zdobyć doświadczenie w pracach przy produkcji konstrukcji stalowych oraz kurs na uprawnienia spawacza (w zakresie podstawowym oraz ponadpodstawowym)

 

Firma zatrudni osoby na stanowisko operatora wypalarki plazmowej CNC w pełnym wymiarze godzin w trzy zmianowym systemie pracy – również do przyuczenia.

 
Osobą chcącym rozwijać swoje umiejętności oraz uprawnienia, firma zapewnia ciągłe szkolenia oraz zdobycie lub odnowienie kolejnych ( wyższych ) uprawnień spawacza.
Forma zatrudnienia na wszystkich stanowiskach - UMOWA O PRACĘ!
Zatrudnienie w stabilnej, solidnej  rozwijającej się firmie (obecnej na lokalnym rynku od ponad 15 lat) z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego będzie z pewnością dobrym wyborem życiowej drogi zawodowej. 

 
 

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Trasko-Stal Sp. z o.o., ul.

Staroprzygodzka 117,

 63-400 Ostrów Wlkp.
Tel.: 0 62 737 97 00, 

 

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

-
* Engine by Eclipse Design

WYTWÓRNIA KOSTRUKCJI STALOWYCH

Tel:
+48 62 737 97 00

Znajdziesz nas także tutaj:

tulcon